1 meter MPO-MPO-MPO 24 Core OS2 Single Mode glasvezel patchkabel

Basic Info Model No:

Featured Products

Basic Info
  • Model No: TFL-MPO-24-OS2-1-01
  • Toepassing : Verbinding , Sensor
  • Type : Single-mode Fiber
  • Materiaal Vorm : Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk : 100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte : 100N <1000N
  • Certificaat : RoHS , UL , CE , ISO9001 , CCC
Extra Informatie..
  • Trademark: Telefly or OEM
  • Packing: PE Bag+ Carton/Customized
  • Standard: 1m, 2m, 5m or customize in length and color
  • Origin: Shenzhen, China
  • HS Code: 8544700000
  • Production Capacity: 50000PCS/Month
Beschrijving

1 de 24-kern van de meter mpo-MPO Single-Mode OS2 Koord van het Flard van de Vezel Optische
 
De schakelaars MPO kunnen tot 24 of meer vezels in é é N enkele schakelaar verstrekken die tot en voorbij 100Gbps- gegevenstransmissie duwen. Met meer wordt de hardware verscheept met havens QSFP/QSFP+/SR4/CFP/CXP, MPO worden de vezelkabels een vereiste. Om het even wie die met een grote vezeltelling werken en plaats willen besparen is een goede kandidaat voor technologie MPO

De beschrijving van het product
★Het materiaal van het jasje: OFNR, LSZH, OFNP
★De structuur van het het flardkoord van de vezel: Simplex, Duplex, het type van Bos, het type van Lint.
★Schakelaars: ¢ 0.9mm, ¢ 2.0mm, ¢ 3.0mm
★Compatibel systeem met ROHS
Technische parameter


Kenmerk

SM, MM.

Het type van schakelaar

FC/SC/ST/LC/MU/MT-RJ/ESCON/E2000

Diameter (mm) 

0.9, 2.0, 3.0

Het oppoetsen rang 

SM PC

DE HEREN PC

UPC

APC

Het verlies van de toevoeging 

≤ 0.3dB

≤ 0.4dB

≤ 0.2dB

≤ 0.3dB

Het verlies van de terugkeer 

≥ 40dB

≥ 50dB

≥ 65dB

Uitwisselbaarheid 

≤ 0.2dB

Herhaalbaarheid 

≤ 0.2dB

De temperatuur van de verrichting 

- 40~+80


Het Type van vezel
★De facultatieve Kabel van de Vezel kan kiezen van: OS2, OM2, OM1, OM3, OM4
Verpakking
★Polybags die voor eac inpakkenh stuk
★Verpakking met etiket
Technische Beschrijvingen
★Het Tarief van het Verlies van de toevoeging Compatibel met CEI 61300-3-4
★Het Tarief van het Verlies van de terugkeer Compatibel met CEI 61300-3-6
★Het gezichts Geometrische grootte van het eind
    UPC curvity straal: 10 ~ 25mm
    APC curvity straal: 5 ~ 12mm
    Gecompenseerde top: 0 ~ 50um
    De deuk van de vezel: +50 ~ -100
Milieu Technische Vereisten
Het milieu van het vervoer & Van de Opslag: -40º Cto+85º C
Het milieu van de verrichting: -20º Cto+75º C
 
De Varianten van Multimode Vezel

Terwijl singlemode wordt geoptimaliseerd voor de overdracht van lange waaiergegevens, multimodes worden ontworpen met hoog-bandbreedteoptimalisering op korte termijn in mening
 
OM1 is een 62.5/125µ M vezelkern, met het jasje cladded gewoonlijk in sinaasappel. Dit wordt typisch gevonden in oudere toepassingen waar de hoge bandbreedte geen a is prioriteit
OM2 is de eerste variant van 50/125µ M, gewoonlijk ook sinaasappel, maar wijd ongebruikt. OM2 biedt bescheiden verbetering over OM1 aan, nochtans is OM3 sprongen en grenzen vooruit met niet veel meer kosten
OM3 is een laser geoptimaliseerde variant van multimode 50/125µ M, en is de eerste vezelwijze die 10Gb/40Gb/100Gb Ethernet. Steunt
OM4 is een recente toevoeging aan lineup die langere-afstands dan OM3 aanbiedt. Men zou moeten opmerken dat OM3 en OM4 dwars-compatibel zijn, en terwijl OM4 voor afstanden slechts nodig is die OM3 mogelijkheden overschrijden, kan het nog voor kortere aanslutingen worden gebruikt
 

Multimode Varianten

10 GB

40 GB

40 GB (QSFP+ eSR4)

100 GB (Vezel 24)

Optische Multimode 1 (OM1):

33m

N/A

N/A

N/A

Optische Multimode 2 (OM2):

82m

N/A

N/A

N/A

Optische Multimode 3 (OM3):

300m

100m

330m

100m

Optische Multimode 4 (OM4):

400m

150m

550m

150m


De algemene Toepassingen & Specificaties van het Verlies
 

Het Verlies van de toevoeging

Het typische Verlies van de Toevoeging

Het maximum Verlies van de Toevoeging

MPO/MTP MM. Norm:

< 0.2 dB

< 0.4 dB

MPO/MTP MM. Elite/Met beperkte verliezen:

< 0.1 dB

< 0.3 dB


Telefly is é é N van de belangrijkste leveranciers van de vezel optische component in China (adapters, flardlijnen, vlechten, dempers, shuntmedia convertors, enz. ), industrië Le schakelaars, binnen en openluchtvezel optische apparatuur meer dan 10 jaar. Onze producten zijn uitgevoerd naar meer dan 30 landen. Ik ben geë Erdm om met u voor een samenwerking op lange termijn en win-win tussen onze twee bedrijven te werken


 

Producttype
» » »

Neem contact met ons op

Aarzel niet om uw vraag te stellen in het onderstaande formulier. We zullen u binnen 24 uur antwoorden!